Výroční schůze FEECA

Vydáno: 18.1.2019 | Autor: Filip Zaoral | Zpět

Náhled

Výroční schůze Evropské federace katolického vzdělávání dospělých FEECA, jíž je MSKA od roku 2003 řádným členem, se uskutečnila ve Vídni ve dnech 6. – 7. listopadu 2018. Na programu byly aktuality z jednotlivých členských zemí, zpráva o činnosti prezídia, zpráva o hospodaření, volby členů prezídia (prezidentem FEECA byl znovu zvolen dosavadní prezident Dr. Alois Becker) a náplň příštího odborného zasedání, které se bude konat v Berlíně ve dnech 10. – 11. dubna 2019. Předmětem jednání bude problematika marketingu a public relations ve vzdělávání dospělých, aktuální témata a možnosti jejich prezentace, média, trh a nebezpečí zneužití vzdělávacích programů k politickým kampaním.

Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě křesťana 2023, zimní semestr

Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé Cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2021, které shrnuje plánovaná témata činnosti naší akademie a významná jubilea roku 2021. Témata tohoto čísla jsou: 100. výročí jmenování A. C. Stojana arcibiskupem olomouckým, Jubileum církevních osobností, Projekt Mobilní univerzita CMKA, Realizace kurzu teologie v praktickém životě křesťana.

Více se dočtete zde

Pořádané akce

Projekt "Přednášky pořádané prostřednictvím regionální pobočky CMKA ve Vsetíně v 2. polovině roku 2023" byl finančně podpořen městem Vsetín.

V roce 2022 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Logo - statutární město Brno
Projekt "Vzdělávací přednášky a kurzy CMKA - 2022" byl hrazen z dotace z rozpočtu města Brna.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI