VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Vydáno: 25.12.2023 | Autor: ThDr. ICLic. Jiří Koníček | Zpět

Náhled

Betlémská zář, radost z narození Spasitele Ježíše Krista v jesličkách, které se promění v bolestný kříž, skrze nějž nas Spasitel vysvobodil z temnoty, hříchu, smrti a všeho zla, abychom mohli žít v milostí  a požehnání Božím, ve smíru, lásce a pokoji.

Přeji vám všem, ať betlémské Dítě, Syn Boží, náplní vaše srdce, domovy a životy láskou, radostí a pokojem v tomto  vánočním čase a novém roce 2024 vyprošuje a žehná P. Jiří Koníček 

Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě křesťana 2023, zimní semestr

Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé Cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2021, které shrnuje plánovaná témata činnosti naší akademie a významná jubilea roku 2021. Témata tohoto čísla jsou: 100. výročí jmenování A. C. Stojana arcibiskupem olomouckým, Jubileum církevních osobností, Projekt Mobilní univerzita CMKA, Realizace kurzu teologie v praktickém životě křesťana.

Více se dočtete zde

Pořádané akce

Projekt "Přednášky pořádané prostřednictvím regionální pobočky CMKA ve Vsetíně v 2. polovině roku 2023" byl finančně podpořen městem Vsetín.

V roce 2022 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Logo - statutární město Brno
Projekt "Vzdělávací přednášky a kurzy CMKA - 2022" byl hrazen z dotace z rozpočtu města Brna.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI