NEBÁT SE PLOUT PROTI PROUDU - přednáška a beseda - P. LEOŠ RYŠKA, ŘEDITEL TV NOE

Vydáno: 28.3.2023 | Vložil: ThDr. ICLic. Jiří Koníček | Zpět

Náhled
Termín konání: 18.4.2023 19:00 - 20:00
Pořadatel: pobočka Vsetín
Místo konání: Pastorační dům Vsetín

Regionální pobočka Cyrilometodějské křesťanské akademie  při příležitosti obnovení činnosti ve spolupráci s Římskokatolickou farnosti Vsetín pořádá přednášku NEBÁT SE PLUT PROTI PROUDU a besedu s ředitele TV NOE  P. Leošem Ryškou.

Přednáška s besedou se  koná 18. 4. 2023 v 19:00 hod v PaStoračním domě Řk farnosti Vsetín. 

Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě křesťana 2023, zimní semestr

Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé Cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2021, které shrnuje plánovaná témata činnosti naší akademie a významná jubilea roku 2021. Témata tohoto čísla jsou: 100. výročí jmenování A. C. Stojana arcibiskupem olomouckým, Jubileum církevních osobností, Projekt Mobilní univerzita CMKA, Realizace kurzu teologie v praktickém životě křesťana.

Více se dočtete zde

Projekt "Přednášky pořádané prostřednictvím regionální pobočky CMKA ve Vsetíně v 2. polovině roku 2023" byl finančně podpořen městem Vsetín.

V roce 2022 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Logo - statutární město Brno
Projekt "Vzdělávací přednášky a kurzy CMKA - 2022" byl hrazen z dotace z rozpočtu města Brna.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI