DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU PŘEDNÁŠKY - NAUKY VÍRY - P. MIKULÁŠKA FORMOU - ON-LINE

Vydáno: 2.12.2021 | Autor: ThDr. ICLic. Jiří Koníček | Zpět

Náhled

VZHLEDEM K PANDEMICKÉ SIUTACI A PŘISLUŠNÝM OPATŘENÍM BUDE DNEŠNÍ PŘEDNÁŠKA 2. 12. 2021 - NAUKY VÍRY - P. J. MIKULÁŠKA 

POUZE V DISTANČNÍ FORMĚ - ON-LINE VE STEJNÉM ČASE 18:00-19:30 HOD. ODKAZ K PŘIHLÁŠENÍ: https://cesnet.zoom.us/j/92199872197

Příložitost k účasti na přednášce mají nejen přihlášení členové v prezenční či distanční formě, ale všechny zájemci.  Děkuji za pochopení  P. Jiří Koníček, prezident  CMKA

Přihláška na kurz Mobilní univerzita 2021/2022, zimní semestr
Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě 2021/2022, zimní semestr
Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2020, které shrnuje plánovaná témata, činnost naší akademie a významná jubilea roku 2020. Témata tohoto čísla jsou: 30 let MSKA, 30 let svobodného působení církve v české společnosti, Kurz teologie v praktickém životě, Jubilea církevních osobností, Fenomén mariánských sloupů.V rubrice Anotace publikací jsou představeny nové knihy: od Mons. Jana Graubnera Zbožnost je užitečná ke všemu o prožívání zbožnosti v aktuální situaci, publikace k historické církevní osobnosti Svatý Jan Sarkander, vydaná autorskou a editorskou péčí PhDr. Karla Kavičky, a dvě brožury od P. Jana Larische: Budovatelé Katolické akce a Mons. ThDr. Franz Linke. Více se dočtete zde.

Pořádané akce

Logo - MAP Zábřežsko
Činnost regionální pobočky CMKA podporuje město Zábřeh
Logo - město Olomouc
V roce 2020 nám Statutární město Olomouc přispělo na projekt "Přednáškový cyklus Moravsko-slezské křesťanské akademie".
V roce 2021 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI