Přednáška OHROŽENÍ TRADIČNÍ RODINY - Jana Jochová, Aliance pro rodinu

Vydáno: 29.5.2023 | Vložil: ThDr. ICLic. Jiří Koníček | Zpět

Náhled
Termín konání: 20.6.2023 19:00 - 21:00
Pořadatel: pobočka Vsetín
Místo konání: Pastorační dům Vsetín

Termín konání: 20. června 2023, 19:00 - 21:00

Pořadatel: pobočka Vsetín

Místo konání: Pastorační dům Vsetín

Přednášející. Jana Jochová, předsedkyně spolku Aliance pro rodinu

Regionální pobočka Cyrilometodějské křesťanské akademie Vsetín ve spolupráci s Římskokatolickou farnosti Vsetín pořádá přednášku OHROŽENÍ TRADIČNÍ RODINY - Jana Jochová, předsedkyně spolku Aliance pro rodinu. Přednášející se dlouhodobě zasazuje o tradiční model rodiny, který koresponduje s učením Písma svatého a církve.

Termín konání: 20. června 2023, 19:00 - 21:00 hod

Místo konání: Pastorační dům Řk faronsti  Vsetín

Zve P. Jindřich Peřina, předseda RP CMKA Vsetín

Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě křesťana 2023, zimní semestr

Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé Cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2021, které shrnuje plánovaná témata činnosti naší akademie a významná jubilea roku 2021. Témata tohoto čísla jsou: 100. výročí jmenování A. C. Stojana arcibiskupem olomouckým, Jubileum církevních osobností, Projekt Mobilní univerzita CMKA, Realizace kurzu teologie v praktickém životě křesťana.

Více se dočtete zde

Projekt "Přednášky pořádané prostřednictvím regionální pobočky CMKA ve Vsetíně v 2. polovině roku 2023" byl finančně podpořen městem Vsetín.

V roce 2022 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Logo - statutární město Brno
Projekt "Vzdělávací přednášky a kurzy CMKA - 2022" byl hrazen z dotace z rozpočtu města Brna.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI