KATOLICKÝ TÝDENÍK - NOVINY PRO KAŽDÉHO KŘESŤANA - Ing. Kateřina Koubová

Vydáno: 1.11.2022 | Vložil: ThDr. ICLic. Jiří Koníček | Zpět

Náhled
Termín konání: 23.11.2022 19:00 - 20:00
Pořadatel: pobočka Uherský Brod
Místo konání: Sál Římskokatolická farnost Uherský Brod

Zveme Vás na přednášku KATOLICKÝ TÝDENÍK - NOVINY PRO KAŽDÉHO KŘESŤANA, která se uskuteční ve středu 23. listopadu 2022 v 19 hodin v sále Římskokatolické farnosti Uherský Brod, Masarykovo náměstí 68. Přednášet bude šéfredaktorka Katolického týdeníku Ing. Kateřina Koubová. Vstupné dobrovolné. Srdečně zve RP CMKA.

 

Přihláška na kurz Mobilní univerzita 2022/2023, zimní semestr
Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě křesťana 2022/2023, zimní semestr

Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé Cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2021, které shrnuje plánovaná témata činnosti naší akademie a významná jubilea roku 2021. Témata tohoto čísla jsou: 100. výročí jmenování A. C. Stojana arcibiskupem olomouckým, Jubileum církevních osobností, Projekt Mobilní univerzita CMKA, Realizace kurzu teologie v praktickém životě křesťana.

Více se dočtete zde

Logo - statutární město Brno
Projekt "Vzdělávací přednášky a kurzy CMKA - 2022" byl hrazen z dotace z rozpočtu města Brna.
V roce 2022 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI