TRIDENTSKÁ LITURGIE - PŘEŽITEK NEBO PŘÍLEŽITOST?,

Vydáno: 29.8.2022 | Vložil: ThDr. ICLic. Jiří Koníček | Zpět

Náhled
Termín konání: 21.9.2022 19:00 - 20:00
Pořadatel: pobočka Uherský Brod
Místo konání: Sál Římskokatolická farnost Uherský Brod

RP CMKA Uherský Brod zve  na přednášku  P. ICLic. Mgr. Josefa Rýznara na téma  TRIDENTSKÁ LITURGIE - PŘEŽITEK NEBO PŘÍLEŽITOST?, která se uskuteční ve středu 21. září 2022 v 19 hodin v sále Římskokatolické farnosti Uherský Brod, Masarykovo náměstí 68. 

Vstupné dobrovolné.

Srdečně zve  předseda RP CMKA Uherský Brod.

Přihláška na kurz Mobilní univerzita 2022/2023, zimní semestr
Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě křesťana 2022/2023, zimní semestr
Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2020, které shrnuje plánovaná témata, činnost naší akademie a významná jubilea roku 2020. Témata tohoto čísla jsou: 30 let MSKA, 30 let svobodného působení církve v české společnosti, Kurz teologie v praktickém životě, Jubilea církevních osobností, Fenomén mariánských sloupů.V rubrice Anotace publikací jsou představeny nové knihy: od Mons. Jana Graubnera Zbožnost je užitečná ke všemu o prožívání zbožnosti v aktuální situaci, publikace k historické církevní osobnosti Svatý Jan Sarkander, vydaná autorskou a editorskou péčí PhDr. Karla Kavičky, a dvě brožury od P. Jana Larische: Budovatelé Katolické akce a Mons. ThDr. Franz Linke. Více se dočtete zde.

Logo - MAP Zábřežsko
Činnost regionální pobočky CMKA podporuje město Zábřeh
Logo - město Olomouc
V roce 2020 nám Statutární město Olomouc přispělo na projekt "Přednáškový cyklus Moravsko-slezské křesťanské akademie".
V roce 2021 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI