PŘEDNÁŠKA: OLOMOUCKÝ ARCIBISKUP JOSEF KAREL MATOCHA

Vydáno: 23.5.2022 | Vložil: ThDr. ICLic. Jiří Koníček | Zpět

Náhled
Termín konání: 8.6.2022 19:00 - 20.6.2022 00:00
Pořadatel: pobočka Uherský Brod
Místo konání: Sál Římskokatolická farnost Uherský Brod

Zveme Vás na přednášku OLOMOUCKÝ ARCIBISKUP JOSEF KAREL MATOCHA, která se uskuteční dne 8. června 2022 v 19 hodin v sále Římskokatolické farnosti Uherský Brod, Masarykovo náměstí 68. Přednášet bude historik P. PhDr. Jindřich Zdík Zdeněk Charouz, O.Praem., Th.D. Vstupné dobrovolné. Srdečně zve RP CMKA.

Přihláška na kurz Mobilní univerzita 2022/2023, zimní semestr
Přihláška na Kurz teologie v praktickém životě křesťana 2022/2023, zimní semestr
Obálka

Milí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé cyrilometodějské křesťanské akademie, přes obtíže spojené s pandemií koronaviru vychází nové číslo našeho časopisu Dialog Evropa XXI, 1-4/2020, které shrnuje plánovaná témata, činnost naší akademie a významná jubilea roku 2020. Témata tohoto čísla jsou: 30 let MSKA, 30 let svobodného působení církve v české společnosti, Kurz teologie v praktickém životě, Jubilea církevních osobností, Fenomén mariánských sloupů.V rubrice Anotace publikací jsou představeny nové knihy: od Mons. Jana Graubnera Zbožnost je užitečná ke všemu o prožívání zbožnosti v aktuální situaci, publikace k historické církevní osobnosti Svatý Jan Sarkander, vydaná autorskou a editorskou péčí PhDr. Karla Kavičky, a dvě brožury od P. Jana Larische: Budovatelé Katolické akce a Mons. ThDr. Franz Linke. Více se dočtete zde.

Logo - MAP Zábřežsko
Činnost regionální pobočky CMKA podporuje město Zábřeh
Logo - město Olomouc
V roce 2020 nám Statutární město Olomouc přispělo na projekt "Přednáškový cyklus Moravsko-slezské křesťanské akademie".
V roce 2021 projekt "Pravidelná celoroční činnost kulturních organizací a spolků"
byl finančně podpořen městem Uherský Brod.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI