Konference: František Sušil a významní kolegové Brněnského alumnátu v kulturním odkazu

Vydáno: 21.4.2018 | Vložil: | Zpět

Náhled
prof. Ctirad Václav Pospíšil, Th.D.; prof. Ladislav Tichý, Th.D.; Mgr. Ing. Jiří Janalík; ThDr. PhDr. Hynek Šmerda, Ph.D.; Mgr. Bc. Veronika Řeháková; Dr. Ing. Eduard Krumpolc, CSc., Th.D.; Mgr. Andrea Zobačová
Termín konání: 26.5.2018 10:00 - 17:00
Pořadatel: pobočka Brno
Místo konání: Brno, Antonínská 548/1, aula VUT

Moravsko-slezská křesťanská akademie z.s. a Biskupství brněnské zvou na konferenci "František Sušil (1804-1868) a významní kolegové brněnského alumnátu v kulturním odkazu". Bližší informace (pozvánka, seznam přednášejících a témat, popis akce a organizační zajištění konference jsou ke stažení v přílohách. Přihlásit na akci je možné na emailové adrese mska@mska-akademie.cz.

Podrobné informace ke konferenci PDF, Plakát PDF

ObálkaMilí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé akademie, časopis Dialog Evropa XXI. 1-4/2018 vychází jak v elektronické podobě na webu mska-akademie.cz,tak i v tištěné formě. Nové číslo našeho časopisu, které dostáváte do rukou, prezentuje výběr nejdůležitějších akcí naší akademie za rok 2018. Úvodním příspěvkem tohoto čísla je rozhovors ostravsko-opavským pomocným biskupem Mons. Martinem Davidem, ve kterém hovoří o povolání k této službě a jejím naplňování. Hlavní témata představují čtyři významné akce MSKA pořádané v roce 2018, které jsme zorganizovali či se na nich podíleli. Byly zaměřeny jak na významná historická výročí, tak ina aktuální témata.
Více se dočtete zde.

Logo - město Olomouc
V tomto roce nám Statutární město Olomouc přispělo 5000 Kč na Přednáškový cyklus Moravsko-slezské křesťanské akademie.
Logo - město Uherský Brod
V roce 2018 jsme obdrželi dotaci od Města Uherský Brod ve výši 6.400 Kč.
Logo - statutární město Brno
V roce 2018 jsme obdrželi dotaci od Statutárního města Brno dotaci ve výši 13.000 Kč.
Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI