Přihláška na kurz Poznávání díla sv. Cyrila a Metoděje (BRNO)

Název: Kurz Poznávání díla sv. Cyrila a Metoděje (BRNO)
Termín konání: 1.12.2019 - 29.2.2020
Místo konání: Brno, Mendlovo nám. 157/1, Opatství Staré Brno Řádu sv. Augustina
Účastnický poplatek: 0 Kč
Termín pro přihlášení: do 1.12.2019 (nebo do naplnění kapacity)
Kontaktní údaje
Objednávka ubytování a stravování
Účastnický poplatek: 0 Kč
Informace k ubytování
Odeslání
Moravsko-slezská křesťanská akademie je správcem osobních údajů přihlášených účastníků vzdělávací akce ve smyslu Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Osobní údaje výslovně uvedené v této přihlášce zpracovává na základě jejího podání, a to jen v nezbytné míře a rozsahu za účelem realizace tohoto vzdělávání a dále po nezbytně nutnou dobu z důvodu svých oprávněných zájmů. Přístup k nim mají jen příslušní pracovníci Moravsko-slezská křesťanská akademie a osoby řádně pověřené organizací a vedením vzdělávací akce, na kterou se účastníci přihlašují. Účastníci mají právo žádat o doplnění, upřesnění či aktualizaci údajů, o informaci, které jejich osobní údaje správce zpracovává, o přístup k nim či jejich kopie. Dojdou-li k závěru, že jsou údaje zpracovávány neoprávněně, mohou požádat o jejich výmaz či omezení zpracování.
* Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

ObálkaMilí čtenáři, členové, přátelé a podporovatelé akademie, časopis Dialog Evropa XXI. 1-4/2018 vychází jak v elektronické podobě na webu mska-akademie.cz,tak i v tištěné formě. Nové číslo našeho časopisu, které dostáváte do rukou, prezentuje výběr nejdůležitějších akcí naší akademie za rok 2018. Úvodním příspěvkem tohoto čísla je rozhovors ostravsko-opavským pomocným biskupem Mons. Martinem Davidem, ve kterém hovoří o povolání k této službě a jejím naplňování. Hlavní témata představují čtyři významné akce MSKA pořádané v roce 2018, které jsme zorganizovali či se na nich podíleli. Byly zaměřeny jak na významná historická výročí, tak ina aktuální témata.
Více se dočtete zde.

Přihláška na kurz Poznávání díla sv. Cyrila a Metoděje v Olomouci

 

Přihláška na kurz Poznávání díla sv. Cyrila a Metoděje v Brně

Pořádané akce

Zprávy

Čtěte také:
Logo Dialog Evropa XXI